Pretvorio se u Ronaldinha: Haaland driblingom završio karijeru igraču Rumunije

Provukao mu loptu kroz noge

Reprezentacija Norveške igra trenutno na svom terenu protiv Rumunije.

Norvežani nakon prvog poluvremena vode sa 2:0 u meču trećeg kola Lige nacija, a prvi dio obilježio je Erling Haaland.

Haaland je u 13. minuti zabio gol za 1:0 nakon odlične asistencije Odegaarda, a desetak minuta kasnije mogao je i do drugog gola.

Sjajni napadač je nevjerovatnim driblingom provukao loptu kroz noge jednom defanzivcu Rumunije, ali nažalost na kraju nije zabio gol jer je golman uspio odbraniti njegov udarac.

Fantastičan dribling norveškog dragulja možete pogledati OVDJE.