Prevljak s dva gola donio Salzburgu novu pobjedu

Sjajna partija bh. napadača

Bh. reprezentativac Smail Prevljak postigao je dva pogotka u novoj pobjedi Salzburga.

Salzburg je u četvrtom kolu austrijske Bundeslige upiosao i četvrtu pobjedu, a ovaj put je 'stradao' Hartberg, koji je na učinku od jedne pobjede i tri poraza.

Prevljak je dobio priliku od prve minute i definitivno je znao da je iskoristi, pa je postigao dva gola za pobjedu "bikova".

Prvo je pogodio u 49. minuti za 1:0, a onda deset minuta kasnije za 2:0. Wolf mu je u oba navrata asistirao našem napadaču.

Potražite više informacija na temu Tipico Bundesliga:

Od prve minute igrao je i drugi bh. reprezentativac Darko Todorović, koji je odigrao 90 minuta.