Prevljak sjajno počeo sezonu u Belgiji

Zabio u prvom meču

Bh. internacionalac Smail Prevljak sjajno je počeo sezonu u Belgiji.

Njegov Eupen je u 5. kolu Jupiler lige pobijedio Gent sa 2:1, a Prevljak je nastavio zabijati golove i samo je nastavio tamo gdje je stao prije prekida sezone.

U prvoj utakmici od povratka u klub zabio je pogodak. Igrala se 35. minuta kada je lagano pogodio na ubacivanje Adriana za 1:0.

Cools je u nastavku pogodio za 2:0 u 53. minuti, a za goste je u 63. minuti pogodio Kums.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

Prevljak je igrao do 69. minute meča.

felix__27
Nije los ovo napadač... Gdje god igra daje golove,treba ga pozvat neka ga radi širine