Prodaju se prava: Britansko-grčki milijarder već ima prijedlog za "novo" ime Nou Campa

Alki David uvjeren da će priskrbiti prava

Prodaju se prava: Britansko-grčki milijarder već ima prijedlog za "novo" ime Nou Campa

Britansko-grčki biznismen, milijarder Alki David želi priskrbiti prava na ime stadiona Nou Camp.

Jučer su se pojavile informacije da će Barcelona prodati prava na ime kako bi, između ostalog, prikupila novac za borbu sa posljedicama pandemije novog koronavirusa.

Alki David, vlasnik je nekoliko kompanija i biznisa. Tako je u njegovom vlasništvu pogon za punjenje Coca-Cole u Grčkoj, ali i švicarska kompanija Swissx koja se bavi prozivodnjom ljekovitih supstanci na bazi kanabisa.

U razgovoru za Daily Mail Alki David je istakao da je proprilično uvjeren da će uspjeti priskrbiti prava na ime stadiona i poručio da "Swissx Nou Camp" lijepo zvuči.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Vjeruje se da Barcelona cilja na godišnju zaradu od 35-45 miliona eura od prodaje prava na ime Nou Campa.

Da li će se zaista stadion Barcelone u budućnosti zvanično zvati Swissx Nou Camp ostaje da se vidi...

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Barcelona Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najnovije vijesti