Prosinečki ostao zakovan za dno

Ne ide ga u Turskoj

Robert Prosinečki još uvijek je bez pobjede na klupi Kayserispora.

Nekadašnji selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine je danas sa svojim timom remizirao protiv direktnog konkurenta za opstanak Ankaragučuom (1:1) i ostao je na posljednjem mjestu.

Mensah je pogodio za vodstvo Kayserija. Zabio je za 1:0 u 23. minuti sa bijele tačke, a kada su gosti u 48. minuti ostali bez isključenog Karayela, činilo se kako je Kayseri na dobrom putu da dođe do pobjede.

Međutim, u 68. minuti pravi šok. Odbrana domaćeg tima ostavila je samog Kubalasa koji zabija nakon prekida za 1:1.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Do kraja su bili uzaludni napadi Kayserispora. Ostalo je 1:1 i na kraju su osvojili samo jedan bod.

Kayerispor je zakovan za dno tabele sa samo 11 osvojenih bodova.