Hadžić junak Jedinstva, GOŠK i Bratstvo remizirali

Prva liga FBiH

S. Mlaćo
U Bihaću slave. Jedinstvo je danas savladalo TOŠK (1:0) i upisalo tri vrijedna boda.

Završilo je 1:0, a jedini pogodak postignut je u 27. minuti kada je nakon prekida Nermin Hadžić matirao golmana gostiju.

Jedinstvo je u drugom dijelu igralo sa desetoricom s obzirom da je isključen Josip Čakić, ali ostalo je 1:0.

GOŠK je ponovo razočarao. Ovaj put bodove iz Gabele nosi NK Bratstvo. Završilo je 1:1.

Gosti su nakon prvog dijela vodili golom Kemala Hasikića iz 27. minute, no GOŠK se u nastavku budi.

Dženan Haračić je prvo pogodio stativu, a za par minuta i mrežu gostiju. Ostalo je 1:1 i svakako zadovoljniji mogu biti gosti.