Bez golova u Hadžićima

Duel Radnika i GOŠK-a

H. Zilić

U 19. kolu Prve lige FBiH svoj duel su u Hadžićima odgrale ekipe Radnika i GOŠK-a. Konačan rezultat je glasio 0:0.

Utakmica je počela borbeno s obje strane.

Prvi prijete domaćini u 13. minuti preko Vladavića, zatim i gosti prijete preko Bošnjaka, ostalo je 0:0.

Nova šansa za Radnik sredinom prvog poluvremena, no udarac Kazića zaustavlja golman Kukrika, kojii u 31. minuti brani pokušaj Jašarevića.

Pred kraj prvog poluvremena dobra prilika za GOŠK, ali bez konkretne završnice.

Drugo poluvrijeme bolje otvaraju gosti.

Sjajna kontra GOŠK-a u 53. minuti preko Jusufbašića i Kulovića, no odbrana Radnika spašava u zadnji čas. Prijeti i Radnik u 59. minuti preko Vladavića, ostalo je 0:0.

U 73. minuti Mudželet zaustavlja pokušaj Jusufbašića.

Ostalo je do kraja 0:0.

RADNIK HADŽIĆI - GOŠK GABELA 0:0

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

RADNIK: Mudželet, Ramić, Fejzić, Šljivar, Konjhodžić, Memić, Kazić, Jašarević, Vladavić, Kajić, Japalak.

GOŠK: Kukrika, Ramljak, Bošnjak, Tipurić, Peko, Jusufbašić, Kulović, Šunjić, Kordić, Glibo, Haračić.