Poluvrijeme za pamćenje u Gabeli, TOŠK nadigrao Radnik

Posljednja dva meča 26. kola Prve lige FBiH

S. Mlaćo

Danas su odigrana preostala dva susreta 26. kola Premijer lige naše zemlje.

U ljepotici kola GOŠK je ugostio FK Budućnost, a na kraju je završilo 2:2.

Bilo je prilika, kao i golova, oba tima su otvoreno krenula od prve minute i publika je mogla da uživa.

Gosti su poveli preko Anela Husića, brzo se stvario na početak vratio Hasukić, da bi Gogić donio vodstvo gostima u 37. minuti. Ipak, pred odlaska na pauzu sudija Pejić pokazuje na bijelu tačku, a siguran je bio Nihad Šero.

U nastavku veliki broj prilika, no mreže su mirovale. Ostalo je 2:2 i oba tima mogu biti zadovoljna.

U Tešnju TOŠK je savladao Radnik u važnom meču za oba tima u borbi za opstanak.

Bilo je 2:1, a strijelci za domaće bili su Smajić i Ramirez Faver.