Užasna subota u Hadžićima, suze i u Srebreniku

Tomislav i Simm Bau slave

H. Zilić

Odigrana su još dva meča trećeg kola Prve lige FBiH. Utakmice u kojima su razlog za slavlje imali gosti, a gledaoci su vidjeli ukupno šest pogodaka u dvije pomenute utakmice.

Užasna subota i dan za zaborav bio je u Hadžićima. Domaći Radnik je odigrao katastrofalan susret protiv Tomislava.

Gosti su slavili sa čak 4:0, a junak je bio Mihalj koji je postigao hat-trick u 14., 43. i 60. minuti utakmice.

Mrežu danas katastrofalnog Radnika pogodio je još Bautista u 62. minuti utakmice.

Slave i fudbaleri Simm Bau koji nosi tri boda iz Srebrenika. Savladali su domaću Gradinu sa 2:0.

Gradina prva prijeti u osmoj minut preko Jusića, ali Aljkanović skida njegov udarac i nakon toga domaćini kao da su zaspali.

U 33. minuti Mehić pogađa za 0:1 i taj gol Simm Baua dotukao je domaćine što koristi Vladić u 38. minuti pogađa za 0:2 i konačan rezultat utakmice.

Ekipe su igrale u sastavima:

FK Radnik: Mujezinović, Oputa, Sabljica, Kobašević, Konjhodžić, Nargalić, Kazić, Jašarević, Mujić, Ramić, Rizvo.

HNK Tomislav: Šehović, Ćerdić, Farias, Vrgoč, Šiško, Križan, Mihalj, Lelli, Mustapić, Soldić, Radoš.

OFK Gradina: Pilaković, Dugalić, Salanović, Čamdžić, Fazlić, Ćosić, Jusić, Imamović, Berbić, Panjeta, Hasanbegović.

BFK Simm Bau: Aljkanović, Makić, Pandžić, Selman, Vintonji, Resić, Mehić, Vasiljević, Pilav, Sažić, Vladić.

Prva liga FBiH, 3. kolo:

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Radnik Hadžići - Tomisalv 0:4 (/Mihalj 14', 42, 60', Bautista 62')

Gradina - Simm Bau 0:2 (/Mehić 33, Vladić 38')

Convict
Kako i nece puce ih Tomislav sa 4 gola hahaha kad samo leze po terenu seljacine jedne.