Budućnost nakon preokreta do pobjede protiv Tomislava, podjela bodova u Kaknju

Prva liga FBiH

E. Oštraković

Odigrane su utakmice 14. kola Prve lige FBiH, a ostvareni su neki jako zanimljivi rezultati.

Rudar je u Kaknju remizirao sa BFK Simm Bau. Domaća ekipa je na samom otvaranju susreta ostala sa igračem manje.

Očekivalo se da će to dati gostima vjetar u leđa, ali to se nije desilo i do vodstva stiže domaća ekipa.

Igrala se 43. minuta kada je Benjamin Musić matirao golmana gostiju za vodstvo svog tima.

Gosti su do poravnanja, a na kraju se ispostavilo i do boda stigli u 72. minuti akda je gol postigao Mehić.

Ekipa Jedinstva je na svom terenu ostvarila minimalnu pobjedu protiv gostiju iz Gračanice, a konačan rezultat bio je 1:0.

Utakmica je riješena u 81. minuti kada je glavni arbitar Sandi Ljevo pokazao na bijelu tačku. Tom prilikom pocrvenio je igrač gostiju Šabić.

Siguran sa bijele tačke bio je Imamagić i tako je pogodio za pobjedu svoje ekipe.

Budućnost je u Banovićima dočekala ekipu Tomislava, te su ostvarili pobjedu od 3:1.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Gosti su došli do prednosti u 42. minuti, a strijelac je bio Šiško. U 53. minuti bilo je 1:1, gol je postigao Huseinspahić.

Preokret domaćoj ekipi donio je Berbić golom deset minuta kasnije, a konačan rezultat postavio je Husić u sudijskoj nadoknadi.

Zaprati NK Jedinstvo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: