Veliko iznenađenje u Super ligi Srbije: Hajdarević strijelac, Zajmović asistent

Radnik očitao lekciju Radničkom iz Niša

S. Mlaćo

Veliko iznenađenje smo vidjeli danas u 23. kolu Super lige Srbije.

Radnik iz Surdulice je u teškoj situaciji i danas je gostovao kod Radničkog iz Niša. Radnik je na začelju i imao je samo 11 bodova, no stigao je danas do vrijedna tri boda i ostaje nada da će ostati u Super ligi Srbiji.

Radnik je gostovao kod Radničkog i slavio sa čak 3:0.

Nakon prvog dijela mreže su mirovale, a onda Duronjić pogađa za 0:1. Samo šest minuta kasnije, tačnije u 62. minut isti igrač je strijelac za 0:2.

Asistent je bio bivši igrač Veleža i Željezničara Dženan Zajmović.

Sve je išlo na mlin gostiju, pa u 72. minuti još jedno poznato premijerligaško lice upisuje se u listu strijelaca.

Kadijević je asistent, a strijelac bivši član Željezničara Haris Hajdarević.

Za goste je nastupao i Edin Rustemović koji je ove zime stigao iz FK Željezničar.

Kod Nišlija na terenu je bio nekadašnji napadač Sarajeva i Tuzle City Semir Smajlagić, no nije mogao puno.

Ova pobjeda mala je nada Radniku da se može spasiti, a u narednom kolu u Surdulicu stiže Radnički Feđe Dudića.

Radnički je na petom mjestu i igra u sjajnoj formi, no sigurno mu neće biti lako u Surdulici. Domaći će biti motivisani i nakon ove pobjede sigurno u njima 'živi' nada da se mogu spasiti.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Još mnogo je utakmica do kraja i do reprezentativne pauze želi sakupiti što veći broj bodova.

Od 14:30 sati počeo je meč FK Novi Pazar - FK Mladost, dok od 16:30 sati igraju Voždovac i Spartak Subotica.