Radno u Bihaću, Jagodić testirao trenutni igrački kadar

Pogađali Galin, Vučić i Rovčanin

Radno u Bihaću, Jagodić testirao trenutni igrački kadar

U NK Jedinstvo od prije par dana pušu pozitivni vjetrovi.

Novi čelnici kluba žele ponos Bihaća vratiti na staze stare slave, a u novoj sezoni Prve lige FBiH Jedinstvo će sa klupe predvoditi Vlado Jagodić, nekadašnji selektor mlade reprezentacije BiH.

Danas su nogometaši Jedinstva između sebe odigrali testnu utakmicu kako bi Jagoić dobio bolju sliku trenutnog igračkog kadra.

Jagodić je svoje izabranike podijelio u dvije ekipe - crvene i bijele, a na kraju su slavili crveni rezultatom 2:1. Za pobjednički tim golove su postizali Dejan Vučić (10') i Damir Rovčanin (59'), dok je gol za bijele bio djelo Miloša Galina (60').

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Očekuje se da će Bišćani u narednim danima dobiti i nova pojačanja.

Zaprati NK Jedinstvo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Jedinstvo Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi