Rafael na nevjerovatan način dobio crveni karton, a onda htio da se obračuna sa sudijom

Uspio se nekako iskontrolisati

E. Čaušević

Fenerbahče je večeras na svom terenu pobijedio Bašakšehir nakon preokreta sa 4:1.

Bašakšehir je poveo golom Tekdemira u šestoj minuti, ali je Fener do kraja meča došao do preokreta i pobjede od 4:1.

No, meč su obilježila dva crvena kartona za gostujući tim koja su čini se odlučila pobjednika večeras.

Prvi koji je "pocrvenio" bio je Rafael. Desni bek Bašakšehira je faulirao jednog igrača Fenera zbog čega je dobio žuti karton, a onda je napucao loptu i sudija mu je odmah pokazao drugi žuti, odnosno crveni karton.

Brazilac je zbog takve odluke jednostavno izgubio živce i htio je da se obračuna sa glavnim sudijom, ali se na vrijeme uspio iskontrolisati.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

No, samo četiri minuta kasnije i Kahveci je dobio crveni. Nevjerovatno je da mu je sudija zbog prigovora dao dva žuta, odnosno crveni i sigurno je da će iz Bašakšehira imati žestoke kritike na suđenje.

red devil mo
Najsmješnije je što ga Rafael nije ni dirnuo nego onaj drugi.
1 0
DamirT
Zar iko gleda tursku ligu.Najvise namjestanja se tamo dogadja,pogotovo za veliku trojku.