Ponovo sa Džekom u timu
Raiola danas završio posao: Balotelli stiže u Romu?
Mario Balotelli će u narednoj sezoni vjerovatno nositi dres Rome.
Kontroverznom napadaču ugovor sa francuskom Nicom ističe na kraju ove sezone, te će bez ikakve odštete napustiti klub.
Balotelli će u narednoj sezoni vjerovatno nositi dres Rome. Njegov menadžer, dobro poznati Mino Raiola, danas je održao sastanak sa predstavnicima rimskog tima na kojem je navodno pao dogovor.
Također, na istom sastanku se govorilo i o novom ugovoru za mladog Lucu Pellegrinija, ali je Balotelli bio glavna tema.
Tako će bh. napadač Edin Džeko ponovo konkurenciju imati u Balotelliju. Oni su ranije zajedno nastupali za Manchester City i bili su u jako dobrim odnosima.
Balo je nedavno otkrio da bi rado stigao u Romu iako je u prošlosti nastupao za Inter i Milan.
"Volio bih doći u Romu. To je veliki klub sa sjajnim igračima i navijačima. Mislim da nikom ne bi smetalo da dođem", poručio je Balotelli.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.