Real prespavao prvo poluvrijeme, a onda kraljevski uragan "uništio" Celtu

Sjajan meč u Madridu

Haris Zilić

Golijada je viđena u Madridu u četvrtom kolu La Lige.

Real je sa 5:2 savladao Celtu u nevjerovatnom meču u kojem su gosti vodili dva puta.

Mina je u četvrtoj minuti pogodio za 0:1, a zatim Benzema u 24. minuti poravnava na 1:1.

Celta ponovo vodi u 31. minuti za 1:2 pogađa Cervi.

U nastavku furiozna i uraganska igra Reala.

Benzema u 47. minuti poravnava na 2:2, a Vinicjus u 54. minuti pogađa za 3:2,a  treći gol kao da je slomio goste iz Galciije.

U finišu još dva gola u mreži Celte.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Camavinga je postigao prvi gol u dresu Reala za 4:2 u 72. minuti, a konačnih 5:2 postavlja Benzema iz penala u 87. minuti.

Real je u 90. minuti mogao doći i do šestog gola, ali odbrana Celte je otklonila opasnost ispred svog gola.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: