Remi na La Rosaledi, autogol Torresa

Primera

Malaga i Atletico podijelili su bodove u meču 31. kola španske Primere.

Pred oko 25.000 gledatelja na La Rosaledi odigrana je dobra utkamica, a pobjednika na kraju nije bilo.

Antoine Griezmann je bio dvostruki strijelac za Madriđane. Prvo je u 25. minuti pogodio za 0:1, a u 78. minuti za konačnih 2:2.

Prethodno je, dakle, Malaga postigla dva gola za preokret. U 37. minuti je napadač gostiju Fernando Torres postigao autogol, a u 71. minuti je gol za Andalužane postigao Samuel Garcia.

Atletico ostaje treći sa 65 bodova, dok je Malaga sedma sa 45 bodova.