Remi TOŠK-a i Slavije u Visokom

Prijateljski meč po teškom terenu

S. Mlaćo

U Visokom su danas odmjerili snage federalni prvoligaš TOŠK i član Prve lige RS Slavije, a nakon 90. minuta bilo je 1:1.

Nakon prvih 15 minuta zabilježili smo jednu priliku za TOŠK, ali pokušaj Oglečevca sa linijen je izbacio jedan nogometaš Slavije. Nakon toga TOŠK je prijetio preko Radulovića i Nuhanovića, međutim u vodstvo prvi dolaze gosti.

Strijelac za Slaviju bio je Nikolić, što je ujedno bio konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu otvoren meč po jako teškom terenu, a izabaranici Denisa Sadikovića dolaze do izjednačenja. Strijelac je na asistenciju Kadušića bio Zukić.