Remi Villarreala i Atletica
Žuta podmornica već tri uzastopna meča ne zna za pobjedu. Sa druge strane Atletico je propustio šansu da barem nakratko dođe na vrh La Lige (Foto: EPA)

La Liga, 9. kolo

Villarreal i Atletico Madrid odigrali su meč bez pobjednika (1:1) u duelu 9. kola španske La Lige.

Prvih 45 minuta ovog meča nije donijelo pogotke. Prilika je bilo, ali su mreže mirovale.

Međutim, nastavak donosi golove i to po jedan na obje strane. Do prednosti su prvi stigli gosti, a u 51. minuti Filipe Luis donosi vodstvo Atleticu od 0:1.

Krenuo je potom Villarreal po izjednačenje, a do njega su stigli u 65. minuti. Mario Gaspar se najbolje snašao u gužvi i pogodio je za 1:1.

Domaći tim je do kraja imao bolje šanse. Ipak, rezultat se nije mijenjao i ostalo je 1:1.