VAR pogurao PSG u ključnoj utakmici za titulu: Igrači Rennesa ostali u nevjerici

Drama na meču

H. Zilić

PSG igra veoma bitnu utakmicu u borbi za titulu prvaka Francuske.

Prinčevi su večeras gosti Rennesu kojem bodovi također trebaju za mjesta koja vode u EVropu.

Nakon dosta borbe u prvom poluvremenu PSG je poveo sa 0:1 u petoj minuti sudijske nadoknade.

Nakon jedne situacije u šesnaestercu domaćina, glavni sudija je uz pomoć VAR-a dosudio penal za goste iako su domaćini protestovali zbog te odluke.

Siguran realizator za 0:1 bio je Neymar.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

O ovoj odluci sudije bit će dosta govora u narednim danima, pogotovo ako ovo bude ključan detalj u borbi za titulu.

Situaciju i gol pogledajte OVDJE.

melek
????????????? Jedino je pogurao i Rennes koji nije dobio crveni.
5 1
Mele
Stvarno, ima li novinar pojma o fudbalu ? Kako moze ovako nesto napisati, jos naslov, pogurao. Djon od kopacke na nogu, to je crveni i penal, ne samo penal.