Umjetnost na djelu: Gol iz mrtvog ugla jedna je od ljepotica večeri u Evropi
Rennes je postigao nesvakidašnji gol protiv Villarreala.

Rennes ga je postigao

E. Ganibegović

Između ostalih, od 18:45 se u Evropskoj ligi sastaju Rennes i Villarreal, a na utakmici ova dva tima vidjeli smo jedan sjajan gol.

U ovkiru 6. kola Evropske lige u Francuskoj se igra meč između Rennesa i Villarreala.

Prvih 45 minuta utakmice donijelo je dva pogotka, po jedan na obje strane, te su igrači na 15-minutni odmor otišli pri rezultatu 1:1.

Sve se vrijedno pomena zapravo dogodilu u svega minut-dva i to pred kraj poluvremena.

Žuta podmornica je povela. Dosuđen je penal koji je u gol zu 36. minuti pretvorio Moreno.

Samo minut vremena bilo je potrebno predstavniku Francuske da izjednači rezultat na 1:1, a to je uradio sjajno.

U glavnoj ulozi bio je Assignon koji je postigao nesvakidašnji gol iz skoro mrtvog ugla. Pogledajte i sami.

Inače, u istoj grupi se sastaju Maccabi Haifa i Panathinaikos i to je bitka za treće mjesto i prelazak u 1/16 finala Konferencijske lige.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

Tim iz Haife vodi s 1:0 i ima pet bodova na tabeli uživo u odnosu na grčki tim, te je trenutno u boljoj situaciji.

Rennes je s 13 bodova prvi u grupi F, dok Villarreal ima dva manje i treba mu trijumf za prvo mjesto.