Dijamant je "proradio": Džeko zabio još jedan pogodak protiv Debrecena

Roma vodi sa 5:2

Endin Čaušević

Fudbaleri Rome igraju trenutno protiv Debrecena prijateljski meč.

Roma je nakon prvog dijela vodila sa 2:1, a golove za rimski klub postigli su Borja Mayoral i Lorenzo Pellegrini. Jedini strijelac za goste bio je Barany.

Roma je do trećeg gola došla u 52. minuti preko Zaniola, ali samo minutu kasnije Ugrai je smanjio na 3.2.

Nakon toga na scenu je stupio Edin Džeko koji je u 65. minuti postigao gol za 4:2 nakon odlične asistencije El Shaarawyja.

Međutim, to nije bilo sve od Džeke koji je uspio da zabije još jedan pogodak.

Naime, Dijamant je u 81. minuti iskoristio veliku grešku odbrane Debrecena, te je sjajno pogodio za 5:2.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: