Cristiano Ronaldo je konačno postigao gol!

Sa bijele tačke

E. Oštraković

U toku je utakmica 2. kola Evropske lige između Sheriffa i Manchester Uniteda.

Gosti su naravno u ovoj utakmici apsolutni favorit, a sve osim ubjedljive pobjede bilo bi ravno senzaciji.

Već nakon prvog poluvremena ekipa Manchester Uniteda ima prednost od dva gola, te su na pragu pobjede na ovom susretu.

Domaća ekipa uspjela se braniti sve do 17. minute, ali je tada Sancho na asistenciju Eriksena postigao gol za 0:1.

Nakon toga Manchester je nastavio sa napadima, a to im se isplatilo u 39. minuti ove utakmice kada su postigli drugi gol.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

Sudac je pokazao na bijelu tačku, a loptu je uzeo ko drugi nego Cristiano Ronaldo i postigao prvi gol ove sezone.

Njegov gol možete pogledati OVDJE.

Klicko
Penaldo,pa kako bi on drugačije postigao gol??Hahahha!Da li je bilo trčanje do korner zastavice i prepoznatljivo slavlje i povik SIUUUUUUUU