Rudar i Modriča ubjedljivi, šest pogodaka u Gradišci

Prva liga RS, 8. kolo

S. Mlaćo

U Prvoj ligi RS danas su odigrana četiri susreta.

Rudar iz Prijedora bio je siguran pred svojim navijačima protiv Tekstilca. Bilo je 3:0.

Dino Kalesić je doveo domaće u vodstvo, na 2:0 je povisio Nemanja Pekija, a konačnih 3:0 postavlja Milan Šikanjić u 77. minuti.

Pravu katastrofu doživjelo je Jedinstvo iz Brčkog u Modriči. Bilo je čak 5:0 za domaće.

Dva puta je pogađao Ozren Perić, te po jednom Zoran Blagojević, Mitar Trifković i Stefan Trivan.

Šest pogodaka je viđeno u duelu Kozare i Slavije (4:2). Domaći su nakon prvog poluvremena vodili 2:0 golovima Jandrića i Petkovića, a na 3:0 je povisio u 66. minuti Nemanja Gavrić.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

Gosti sa dva pogotka rezervite Dejana Bjeloša dolaze do 3:2, no pobjedu domaćih je ovjerio Nikola Babić u 85. minuti.

Podrinje i Željezničar Sport Team su podijelili bodove (0:0).