Odigrana su još tri duela 29. kola Prve lige FBiH.

Snage su odmjerili Rudar - Travnik, Čapljina - Slaven i Radnik - TOŠK.

Prvo poluvrijeme u Kaknju nije ponudilo puno prilika.

U nastavku puno bolji fudbal, a viđeni su i golovi.

Poveli su gosti u 57. minuti sa 0:1 golom Varde, a Hrelja tri minute kasnije poravnava na 1:1, da bi vodstvo domaćinima donio Džafić golom u 90. minuti.Za 3:1 postavlja Kobilica eurogolom u trećoj minuti sudijske nadoknade, a gosti u posljednjim sekundama postavljaju konačnih 3:2.

RUDAR KAKANJ - TRAVNIK 3:2 (Hrelja 60', Džafić 90', Kobilica 90+3'/Vardo 57')

FK Rudar: Bekan, Hrelja, Šubo, Kobilica, Čehajić, Sivac, Musić, Mušija, Duraković, Karalić, Sadiković.

NK Travnik: Omerbegović, Brljak, Tabaković, Vardo, Vujica, Fazlić, Silajdžija, Vujica, Baltić, Sažić, Torlak.

Golijada je viđena na meču Čapljine i Slavena.

Domaći su slavili sa 5:1.

Čapljina odlično otvara meča i postiže dva uvodna gola preko Ljuce u osmoj i 12. minuti za 2:0.

Za 3:0 pogađa Mirković u 45. minuti.

U nastavku slična igra na terenu, a Mace je bio precizan za 4:0 u 57. minuti.

Za 5:0 pogađa Mace u 78. minuti, a Šemić postiže počasni gol za goste u 88. minuti.

ČAPLJINA - SLAVEN 5:1 (Ljuca 8', 12', Mirković 45', Mace 57', 78'/Šemić 88')

HNK Čapljina: Miletić, Novaković, Perić, Bevanda, Albijanić, Obradović, Ljuca, Marić, Mace, Mirković, Popović.

NK Slaven: Sulejmanović, Hodžić, Kovčić, Salihović, Trumić, Hodžić, Ahmetović, Begić, Krajišnik, Kavazović, Mulahamzić.

TOŠK je dobro otvorio meč u Hadžićima.

U desetoj minuti Mudželet zaustavlja penal Škrijelju.

Imali su i domaći nekoliko prilika, kao i gosti, a gol je viđen u 60. minuti, kada je Mujagić doveo TOŠK u vodstvo od 0:1 i ipostavit će se gostima donio tri boda.

RADNIK - TOŠK 0:1 (/Mujagić 60')

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

FK Radnik: Mudželet, Mujanović, Ramić, Fejzić, Konjhodžić, Memić, Jašarević, Vladavić, Mešić, Ramović, Oputa.

NK TOŠK: Muratspahić, Hukara, Imamović, Škrijelj, Kurdić, Delić, Mujagić, Delić, Šehić, Vulić, Dacić.