"Ruski rulet" u kaznenom prostoru Barce: Pique stao, Celta izjednačila

Zanimljivo na Balaidosu

Celta je na svom Balaidosu ugostila Barcelonu u prvoj utakmici osmine finala španskog Kupa Kralja, a trenutni rezultat ovog susreta je 1:1.

Barcelona je povela u 15. minuti utakmice preko Jose Manuela, ali Celta u 31. stiže do poravnanja.

U ključnim momentima došlo je do prave "zbrke" u kaznenom prostoru Barcelone. Aspas je pogodio prečku, a lopta se potom odbija u golmana Barce Cillessena.

Na njegovu sreću ne završava u mreži, međutim u nastavku akcije odbrana Barce, na čelu sa Piqueom, potpuno staje misleći da je lopta napustila teren, ali ona dolazi do Sista koji snažnim udarcem pogađa za 1:1.

Kako je izgledao gol Celte za poravnanje može se vidjeti na OVOM linku.