SAD bolje od Salvadora

Riješili sve u prvom poluvremenu

Eldar Ganibegović

SAD su u četvrtfinalu CONCAF Gold Cupa savladale Salvador rezultatom 2:0.

Reprezentacija SAD je rutinski slavila portiv Salvadora. Već u prvom poluvremenu se vidjela razlika u klasi.

SAD su od početka igrale bolji nogomet i tako 41. minuti preko Gonzaleza povele u ovom susretu. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Lichaj je poviso vodstvo SAD na 2:0.

Poslije drugog pogotka je sve bilo jasno. SAD su već u prvom poluvremenu riješile pitanje pobjednika. U drugom poluvremenu su  držali loptu u posjedu i lagano priveli utakmicu kraju.

Ovom pobjedom SAD su se plasirale u polufinale Gold Cupa gdje ih očekuje utakmica sa Kostarikom.