Momak je talentovan ali kako svi odjednom zaboravise na dizdarevica koji je bio sjajan.desio se pad jednu,dvije tekme ,cisto psiholoski pritisak jer je u sarajevu odbrana ko svicarski sir i sad nevalja.tako cete i ovog malog zaboravit ako kiksa.
A sta kaze ''duduk prepoznao talenat'' HAHAHAHAHA Majko mila sta nam sitni kriminalci i reketas uradise od onakvog kluba. Cuj kao duduk nesto prepoznao. Nadam se da cemo akobogda sto prije krenuti Celikovim stopama i rijesiti se ovih vlasnika i kriminalaca koji su nam oteli NASE FK SARAJEVO!
Mali Dizda je bio nezamjenjiv dok nije preskocio 2 mjeseca uplatiti hadzicu ratu za prvi tim. Od tada mu se gubi svaki trag. SRETNO ŠAHA i da budes bolje srece.
Otkud malom Šahi pare za ugovor? Nema on dovoljno da plati hadzicu unaprijed a ako se zaduzio ubice ga sa kamatom. Sretno mali i da sto prije pronadjes neki strani angazman i iscupas se iz kandzi vladara fk hadzidudla.
Evo ja kao Željovac ti moram priznat da ste što se golmana tiče puno, puno bolji nego mi. Mi tavorimo još od Šehića, nikad golmana nismo izbacili... Vi evo u 4-5 godina Kovačević, Dizdarević, sad Šahinović. Velika stvar.