Vidim puno ste se žalili na broj karata u Banjaluci.
Ne smijete tamo progovoriti pa vam onda malo 5% trenutnog kapaciteta. Da se razumijemo pamtim vremena kad se na utakmice išlo jedni pored drugih i bio bi sretan da je i sada tako. Žao mi je što neće biti navijača Sarajeva ali u konačnici o i su ti koji su odbili karte. Bilo bi fer da se ne laže kako im je zabranjen dolazak na Grbavicu
Tako je predjedniče, tako je upravo..PUNA PODRŠKA..!!! Jednom zauvjek PRESJEČI OVU TEMU. Od danas sarajevski derbi će se igrati bez gostujućih navijača.
Bravo,ali isto tako ispostujmo im cijeli jug iduci derbi,necemo biti kao oni,uvijek se zatezalo s njima oko ovoga i tu 1500 sto su nam davali realno mjesta ima za 1200 ovo 300 ako kasno udje snalazi se da pogleda normalno utakmicu,NECEMO BITI KAO ONI,o maltretiranju 4 sata prije tekme da se udje ne treba trositi slova!
A ovo se povlaci od onog Amarovog “nas stadion nasa pravila”, dotad su Manijaci uvijek imali jug i dio zapada koliko se sjecam, mi imali pofin dio sjevera i istok, otad je neko zatezanje, mislim cak da je Sarajevo vise puta ispalo korektno sto se tice ovih stvari od Zelje, vjerujem da ti mislis drukcije i to je isto u redu. Također nisam za ove budalastine i ovakva podmetanja mahalska i smatram da je puno bilo bolje kad i jedna i druga grupa mogu da napune svoje sektore kako treba. Ljepse je zbog milion razloga. Treba vidjet jel se stvari mogu vratiti na taj level, ako ne, onda zapucat s obje strane propisan procenat ulaznica i tjt. kad i ako neko iz bilo kog razloga ne dozvoli rivalskoj grupi da bude prisutna, automatski nek zna da nema sta spremat sljedece gostovanje i njegova grupa i tjt.
@viveros brate budimo realni pa ćemo se složiti da tih 1200 ili 1500 uvijek dodzu i prave probleme i naprave veliku materijalnu štetu klubu...To iskreni da budemo nisu navijači nego piromani i mrzitelji tuđeg
Pa druže dali ste 5% od onolikog stadiona već dva puta. Prvi put izmislili sezonske na jugu drugi put lafo statičar ne dozvoljava. Zamisli date 5% na onolikom stadionu bez razloga, i sad kad vam se iz opravdanih razloga smanjuje kukate a samo prije pola godine vi nama 5%. Ja nisam za ovo ali kratko vam je pamćenje.
Gdje cu biti realan za takvu glupost,svaki derbi sam na grbavici al bukvalno svaki,zadnji ste nam ostavili stolice koje nisu na sarafima uopste,svako druga je takva bila da bi kasnije masno to naplatili,igrarije Dine Pekica poznatog manipulatora to kazu i vase pojedine legende,a to da dolaze i ruse sta vec,pa to i vasi rade,u svakoj grupi na svijetu imas izuzetaka !
@hzsg izvini glavni neprepoznadosmo te hahahahahahahahahah.Ti si ovdje ubjedljivo najveći cirkusant i obožavam citati tvoje gluposti..hahahahah.Budi mi puno godina zdrav i živ i nastavi nas tako nasmijavati hahahqha.Cuj brata samo preko mene mrtvog hahahahaTOPCINA