Inter stigao do preokreta protiv Sassuola, a Džeko ponovo pokazao kakav je majstor

Dijamant izborio penal

Sassuolo i Inter igraju trenutno meč sedmog kola Serije A.

Sassuolo je odlično igrao u prvom poluvremenu i uspio je u 22. minuti povesti sa 1:0 golom Berardija iz penala.

No, Inzaghi je u 57. minuti napravio fantastičan potez kada je uveo Edina Džeku u igru.

Samo pola minute kasnije Dijamant je u prvom kontaktu s loptom zabio gol za 1:1 nakon centaršuta Perišića.

Do potpunog preokreta gosti dolaze u 78. minuti, a u centru pažnje ponovo je bio Džeko.

Bh. napadač je izborio penal za svoj tim, a siguran s bijele tačke bio je Lautaro za veliko slavlje navijača Intera.