Demirović rešeta mrežu Schalkea

U osmom kolu Bundeslige

H. Zilić

Bh. reprezentativac Ermedin Demirović je izgleda pronašao pravu formu.

Nakon gola u dresu reprezentacije za pobjedu protiv Crne Gore od 1:0, Demirović je nastavio u klubu sa golgeterskom formom.

U osmom kolu Bundeslige, Augsburg u gostima vodi protiv Schalkea sa 0:2 nakon 21 minute igre.

Oba gola za goste iz Bavarioje postigao je upravo naš Ermedin Demirović.

Bh. napadač je prvo mrežu Rudara zatresao u osmoj minuti, zatim iu 21. minuti na asistenciju Berishe.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Demirović je sada na cifri od četiri gola u osam utakmica, a pogotke protiv Schalkea pogledajte OVDJE i OVDJE.

Demirović je ovo ljeto u Augsburg stigao iz redove Freiburga gdje u posljednje vrijeme nije imao pravu minutažu i čini se da je napravio sjajan potez.