Sedam pogodaka u prijateljskom duelu Bosne i Metalleghea

Tim iz Visokog slavio nakon preokreta

S. Mlaćo

Pomalo nevjerovatan meč, veoma otvoren i efikasan sa čak sedam pogodaka odigrali su danas u Međugorju federalni prvoligaši Bosna i Metalleghe BSI.

Bosna je jutros doputovala u Međugorje te odmah izašla na teren i na kraju slavila 4:3.

Prvo poluvrijeme pripalo je Jajčanima koji su bolju igru krunisali pogotkom Sabita Alispahića za vodstvo od 1:0.

U drugom poluvremenu preokret Bosne. Šarić je poravnao na 1:1, a odmah zatim Sadiković šutira iz slobodnog udarca, na odbijenu loptu natrčava Murga i donosi prvo vodstvo svom timu u ovom meču.

Bosna je u tim momentima dominirala, Jajčani promijenili skoro cijelu ekipu, te je došao i treći pogodak u mreži popularnih Kraljeva. Cana je uposlio Klačara, a ovaj bio precizan.

Nedugo nakon toga isti akteri, te Klačar po drugi put pogađa za visokih 4:1.

Metalleghe BSI se ipak ne predaje,  pa Pljevljak sa dva pogotka postavlja pristojnih 4:3.