Kolašinac i društvo sigurni protiv Monze, slavlje Lazija na jugu Italije

Seria A

Haris Zilić

Odigrana su dva duela trećeg kola italijanske Serie A u subotnjem terminu od 20:45. Trijumfe su upisali Atalanta i Lazio.

Atalanta je odigrala sjajan meč u Bergamu i ubjedljivo savladala Monzu rezultatom 3:0.

Dvostruki strijelac za Atalantu bio je Scamacca u 42. i 62. minuti. Mrežu gostiju zatreso je i Ederson u 34. minuti.

U timu Atalante naš Sead Kolšinac je bio u startnoj postavi i odigrao još jedan odličan meč.

Derbi kola odigran je na jugu Italije.

Aktuelni prvaci ekipa Napolija ugostila je Lazio, a gosti iz Rim su imači više razloga za slavlje.

Lazio je kao gost slavio rezultatom 2:1. Poveo je Lazio 0:1 golom Luisa Alberta u 30. minuti, a na 1:1 poravnava Zielinski u 32 minuti.

Veliki trijumf Lzaijalima donosi Kamada golom u 52. minuti utakmice.

Interesantno da su Lazio u 67. i 71. minuti poništena dva gola nakon pregledavanja VAR-a.