Kolašinac i društvo su imali start utakmice kao u horor filmovima i to je na kraju presudilo

Zanimljiva subota u Seriji A

Haris Zilić

U terminu od 18:30 odigrana su dva duela drugog kola italijanske Serie A i vidjeli smo jedno iznenađenje možemo slobodno reći. Sead Kolšinac i društvo nisu se dobro proveli ove subote.

Atalanta je u gostima poražena od povratnika u Seriu A ekipe Frosinonea rezultatom 2:1.

Prvih pola sata kao iz horor filmova za goste iz Bergama.

Prvo je Harroui u petoj minuti pogodio za 1:0 na asistenciju Marchizze, a u 24. minuti Monterisi pogađa za 2:0 na asistenciju Romagnolija što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku Atalanta se malo probudila, stvorili su nekoliko dobrih prilika, a stigla je i nagrada.

U 56. minuti Zapata smanjuje na 2:1, asistent je bio Ederson, ali na žalost po Atalntu to je bio konačan rezultat utakmice.

Naš Sead Kolašinac je bio u startnoj postavi Atalante.

U drugom meču u istom terminu Monza je na svom terenu bila bolja od Empolija sa 2:0.

Trijumf Monzi doniio je dvostruki strijelac Colpani golovima u 45. i 53. minuti utakmice.