Šestica Salzburga, Prevljak ušao i pogodio

Austrijska Bundesliga

Salzburg je u susretu 10. kola austrijske Bundeslige deklasirao Altach sa 6:0.

Nakon dobrog izdanja na Anfieldu protiv Liverpoola i poraza unatoč tri postignuta gola, Salzburg je večeras 'letio', pa je razbio protivnika sa šest golova.

Koita i dva puta Daka donijeli su domaćoj ekipi uvjerjivih 3:0 poslije samo 24 minute igre, a u nastavku Daka kompletira hat-trick, dok se do kraja u strijelce upisuju i povremeni bh. reprezentativac Smail Prevljak te Hwang Hee-Chan.

Prevljak je u 60. minuti ušao u igru, a u 81. minuti postigao je pretposljednji gol Salzburga.

Potražite više informacija na temu Tipico Bundesliga:

Salzburg je zabio čak 40 golova na 10 mečeva i ima 25 bodova, pet više od drugoplasirango LASK-a i trećeplasiranog Rapida.