Savršeniji lažnjak od ovoga u fudbalu nije viđen, Sevilla večeras svjedočila pravom remek-djelu

Bolje nisu mogli otvoriti utakmicu

Endin Čaušević
Teme:

Fudbaleri Seville igraju trenutno na svom terenu protiv Almerije utakmicu sedmog kola španske La Lige.

Utakmica za domaći tim nije mogla bolje početi jer je Sevilla nakon svega osam minuta igre došla do prednosti od 2:0.

Almeria je kapitulirala već u sedmoj minuti kada je En Nesyri zabio pogodak glavom 1:0 nakon što je prethodno jedan od igrača Seville pogodio prečku.

Gosti su krenuli s centra, izgubili loptu, a potom je Sevilla desetak sekundi nakon toga došla i do drugog gola.

U centru pažnje našao se Dodi Lukebakio koji je napravio dar-mar u odbrani Almerije i zabio je sjajan gol za 2:0.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Lukebakio je fantastičnim lažnjakom "poslao po ćevape" dvojicu igrača Almerije, potom je još jednog sjajno nadmudrio, a zatim je loptu zakucao u mrežu gostiju.