Od čega je napravljen ovaj čovjek? Šime Vrsaljko 60 minuta igrao s teškom povredom!
Foto - EPA

Slomljena mu vilica

Madridski Atletico pobijedio je jučer na Dragau Porto s 3:1 i prošao je u nokaut fazu Lige prvaka.

U žestokom obračunu, direktnom za plasman dalje, Atletico je na kraju bio bolji i prošao je među 16 najjačih timova Evrope.

U pobjedi Jorgandžija učestvovao je i hrvatski fudbaler Šime Vrsaljko, koji je odigrao svih 90 minuta.

Od tih 90, Vrsaljko je čak 60 minuta igra s teškom povredom. Njemu je nakon pola sata igre bila slomljena vilica, ali on je takav završio ovaj susret.

Vrsaljko će u petak biti podvrgnut operaciji vilice i propustit će nekoliko narednih sedmica.

Hrvatski fudbaler od 2016. godine je član madridskog velikana, ali nije se previše naigrao.

Tako je nastupio u ukupno 80 utakmica za Atletico i postigao je tri gola, od čega je jedan pogodak stigao ove sezone u devet nastupa.