Široki Brijeg se loše proveo na Pecari

Poraz od drugogligaša

A. Čaušević

Široki Brijeg je reprezentativnu pauzu iskoristio za odigravanje prijateljske utakmice.

Na Pecari je gostovala ekipa Croatia Zmijavci. Meč je završio pobjedom hrvatskog drugogligaša pobjedom 1:3.

Poslije prvog poluvremena rezultat je bio izjednačen. Bh. premijerligaš je poveo golom Bagarića, da bi Nikić nakon odbijanca izjednačio.

Gosti su do pobjede stigli u samom finišu utakmice. Ćapin je pogodio za vodstvo u 85. minuti, da bi nekoliko minuta kasnije konačnih 1:3 postavio Llanos.

NK Široki Brijeg - NK Croatia Zmijavci 1:3 (Bagarić 15', Nikić 27', Ćapin 86', Lllanos 89')

NK Široki Brijeg: Miškić (od 46. Pehar), Kovačić, Matić, Barišić, B. Vukoja (od 61. Jurilj), Stanić (od 66. Mašić), Knežević (od 15. Ćorić), Jović (od 56. Jurić), Kvesić (od 46. Z. Vukoja) Franjić (od 46. Marić), Bagarić (od 46. Angelov). Trener: Toni Karačić

NK Croatia Zmijavci: Vugdelija (od 46. Tomić), Todorić (od 46. Bešlić), Nikić, Šalinović, Mikulić (od 71. Pirijić), Begić (od 71. An. Ćapin), Šabić (od 71. Dumančić), J. Serdarušić (od 46. A. Serdarušić), Čalušić (od 46. Bauk) Šuto (od 46. A. Ćapin), Stipić (od 46. Llanos). Trener: Krešimir Režić

Zaprati NK Široki Brijeg, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: