Mišić zatresao i mrežu Željezničara, osmijeh nije skrivao: "Ne treba mi puno da zabijem gol"

Novi pogodak fudbalera Širokog

H. Zilić

U duelu 20. kola WWin lige, Široki Brijeg je sa 1:0 savladao Željezničar i tako potvrdio sjajan početak proljetnog dijela sezone nakon što su prošli vikend savladali Sarajevo 0:3.

Strijelci za Široki bili su Kuprešak i Mišić, a oba gola su pala u drugom poluvremenu.

Petar Mišić je čini se džoker trenera Skendera. Ušao je u igru protiv Sarajeva i zabio pogoak, danas je isto bilo protiv Željezničara.

Po završetku meča, Mišić je dao izjavu i svoje viđenje utakmice.

"Imali smo dominaciju. Mislim da je Željo došao sa namjerom da izvuče bilo kakav pozotivan rezultat, Odigrali smo odlično cijelu utkamicu defanzivno i ofazivno, više nego zaslužena pobjeda", rekao je Mišić.

Zatim je u sjajnom raspoloženju prokomentarisao svoj novi pogodak.

"Ne treba mi puno da zabijem, šalim se, ovo je trud cijele ekipe. Meni se danas vratilo, sutra će nekom drugom igraču."

Pred Širokim su novi izazovi, a prvi je već utakmica četvrtine finala Kupa Bosne i Hercegovine protiv Veleža.

"Ne znamo još kad se igra prva utakmica, ali idemo u svakoj utakmici na pobjedu", istakao je Mišić za kraj.