Sjajan finiš Atletica za pobjedu

Primera, 17. kolo

Atletico Madrid i Sevilla upisali su pojbede u 17. kolu španske Primere.

Atletico je s 2:0 slavio na gostovanju kod Rayo Vallecana.

Tim Diega Simeonea je svoje navijače držao u neizvjesnosti sve do finiša utakmice, kada su u dvije minute postigli dva gola.

Do vodstva su stigli u 88. minuti. Angel Correa se odlično snašao, te je poslao loptu u mrežu za prednost od 1:0.

Već u narednom napadu novi gol. Antoine Griezmann je pogodio za konačan rezultat susreta od 2:0.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Istim rezultatom je Sevilla savladala Espanyol. Tim iz Andaluzije je pitanje pobjednika riješio u prvom dijelu pogocima Immobilea i Banege.