Sjajan meč na Villa parku: Tottenham slavio golom u sudijskoj nadoknadi

Vidjeli smo ludu završnicu

S. Mlaćo

Sjajan meč odigrali su danas u okviru 26. kola Premier lige Aston Villa i Tottenham.

Na kraju je završilo za 3:2 za goste.

Domaći su poveli amaterskim potezom Alderweilda koji je zatresao vlastitu mrežu.

Isti nogometaš u 27. minuti ipak pogađa pravu mrežu i vraća stvari na početak. U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena Tottenham dolazi do preokreta. Sa 11 metara nije pogodio Son Heung Min, no odbijenu loptu ipak posprema u mrežu uz dosta sreće.

Vila se nije predavala pa u 53. minuti Engels postiže pogodak za 2:2. Činilo se da je to to što se tiče pogodaka u ovom meču, no u 94. minuti šok za domaće. Son je pogodio po drugi put i donio pobjedu svom timu.