Konacno na svom nivou Prva Federalna, jos sina u Slobodu da dovede a ne u reprezentaciji da bude.
Lukamarinsek
Ma koji Nalic ljudi moji, smijesan trener, zabije gol i svi u blok. Smijesno
Sest od sest….pametnom dosta….a ti haman nisi pametan?
Druze igrao si kuci 4 tekme od 6. Imas svaku sudjenje dobro i uz to sve strepis do zadnje sekunde za pobjedu. Pogledaj ove tekme u gostima po 1:0 kako se igralo drugo poluvrijeme i koliko srece se imalo.
Delegat
POKRALI i slave zalosno
plemic
sloboda ruši rekorde u federalnoj. smiješno.
realista1982
Sloboda igrala taman,da sigurno pobjedi...
Delegat
Ma sta slavi sram vas sve bilo pokrali Stupcanicu malo je reci a Sloboda prosjecna ekipa
Ama sta ba pokrali!!!
DamirT
Sta je pokradeno? Sloboda bolja taman za ovaj jedan gol...
Da vas sudije nisu slucajno zakinule u necemu?Na stranu to sto ste bili bolja ekipa u drugom poluvremenu.Stidi se?