Šou jednog čovjeka na San Paulu: Arkadiusz Milik odigrao poluvrijeme karijere!

Kakva partija protiv Genka

Fudbaleri Napolija mogu već nakon prvog poluvremena susreta posljednjeg kola grupne faze Lige šampiona reći da su se plasirali u osminu finala ovog takmičenja.

Oni na svom San Paolo stadionu vode protiv Genka s visokih 3:0, a zanimljivo da je sva tri pogotka postigao Poljak Arkadiusz Milik.

Da će ovo biti njegova noć Poljak je najavio već u 3. minuti kada je postigao prvi gol nakon velike greške gostujućeg golmana.

Već u 26. minuti bilo je 2:0 i to nakon što je Milik pogodio poslije asistencije Di Lorenza. Pred kraj prvog dijela, tačnije u 38. minuti, Poljak ponovo pogađa i to ovog puta s penala.

Tako je Milik kompletirao hat - trick i svoju ekipu odveo u osminu finala. Vidjet ćemo hoće li se do kraja meča zaustaviti na ovoj brojci golova ili će je dodatno poboljšati.