Sparta Prag preokretom do pobjede, Ćivić ušao sa klupe
Sparta pobjedom došla na treće mjesto

Bh. reprezentativac u igru ušao u 74. minuti

S. Pašalić

U posljednjoj utakmici 21. kola českog prvenstva Sparta Prag je savladala posljednju ekipu na tabeli Duklu Prag sa 3:2.

Poveli su domaći u 3 minuti pogotkom Miloševića, da bi Kanga izjednačio u 12 minuti što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku domaći ponovo stižu do vodstva u 56 minuti nakon autogola Plechatyja. Sparta ponovo stiže do izjednačenja u 64 minuti golom Zahustela, a pobjedu gostima donosi Tetteh u 81 minuti.

Bh. reprezentativac Eldar Ćivić je u igru ušao u 74 minuti u ekipi Sparte Prag.

Potražite više informacija na temu 1. Liga:

Sparta je ovom pobjedom došla na treće mjesto i ima 38 bodova, 11 manje od drugoplasiranog Plzena i 14 manje od vodeće Slavije.