Srbija bolja od Nigerije, Brazil od Njemačke

Prijateljske utakmice

Nogometna reprezentacija Srbije ostvarila je sigurnu pobjedu nad Nigerijom (2:0) u prijateljskom susretu.

Srbija je bila bolja i zasluženo slavila u Londonu, a pogotke je u nastavku za trijumf Orlova postigao Aleksandar Mitrović.

U derbiju večeri Brazil je s 1:0 pobijedio Njemačku u Berlinu, a gol odluke postigao je Gabriel Jesus u 37. minuti.

Engleska je na Wembleyju u klasiku odigrala 1:1 protiv Italije. Jamie Vardy je u 26. pogodio za 1:0. da bi u završnici, odnosno u 87. minuti Insigne s penala postavio konačnih 1:1.

U susretu Poljske i Južne Koreje domaća selekcija je slavila s 3:2 uz golove Lewandowskog, Grosickog i zielinskog.