Velika greška odbrane koštala Srbiju poraza od Mađarske
Foto - EPA

Poraz u Beogradu

Reprezentacija Srbije poražena je večeras od Mađarske u Beogradu sa 0:1 u susretu 3. kola Lige nacija.

Srbija je odigrala jako loše prvo poluvrijeme. Ništa Orlovi nisu napravili pred protivničkim golom, a Mađarska je svoju šansu iskoristila.

Do vodstva su gosti stili gu 20. minuti. Konyves je iskoristio veliku grešku odbrane i pogodio je za 0:1.

U nastavku ipak bolja igra Srbije. Imali su nekoliko dobrih šansi, Gaćinović je imao dobar pokušaj, a Vlahović je pogodio stativu.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

Sa druge strane Holander je imao veliku šansu, nije uspio zabiti, pa je na kraju ostalo 0:1 za njegovu selekciju.

Srbija je još uvijek bez pobjede u Ligi nacija. Imaju samo jedan bod iz tri meča i drže posljednje mjesto u grupi sa Rusijom, Mađarskom i Turskom.