Štilić strijelac u visokoj pobjedi Wisle Plock

Poljski kup

Bivši bh. reprezentativac Semir Štilić postigao je gol u današnjoj pobjedi Wisle Plock.

Wisla Plock za koju Štilić nastupa je danas u poljskom Kupu savladala Siarku Tarbobrzek s ubjedljivih 4:1, a doprinos trijumfu dao je i bh. nogometaš postigavši jedan od pogodaka.

Već u desetoj minuti Wislu Plock je u vodstvo doveo Angielski, zatim je u 53. minuti rezultat udvostručio Uruyga, da bi nedugo nakon toga u strijelce se upisao i Štilić koji je realizovao penal za 3:0.

Do kraja utakmice su viđena još dva pogotka, po jedan na obje strane, za konačnih 4:1.