Haris Tabaković postigao prelijep pogodak u dresu Herthe!

Majstorija sjajnog napadača

Esmer Oštraković

Ekipa Herthe nakon nešto više od sat vremena igre na gostovanju kod Jene ima prednost od čak 5:0.

Konačno je Hertha zaigrala kako zna i sav bijes je očito iskalila na svom današnjem protivniku.

Dardai je doveo Herthu u vodstvo u 6. minuti i to je bio jedini gol koji je viđen u prvom poluvremenu.

Na početku drugog poluvremena prelijep gol postigao je Tabaković i tako je duplirao prednost svoje ekipe.

Samo dvije minute kasnije, u 49. minuti Richter postiže gol za 3:0.

Potražite više informacija na temu 2. Bundesliga:

Isti igrač u 52. minuti postiže svoj drugi, a četvrti gol za Herthu na ovoj utakmici, ali nisu oni tu stali.

Uremović je u 59. minuti postigao gol nakon asistencije Tabakovića za ovo trenutno vodstvo do 5:0.