Incident obilježio derbi u Osijeku - Redari skidali navijače Hajduka!

Nisu im vratili njihove stvari

E. Oštraković

Osijek i Hajduk su na Opus Areni odigrali derbi utakmicu 21. kola SuperSport HNL-a, a na kraju pobjednika nije bilo. Konačan rezultat utakmice bio je 1:1.

To je bio novi kiks Hajduka u borbi za titulu, a pokušat će ga iskoristiti Rijeka i Dinamo.

Da rezultat i dešavanja na terenu budu u drugom platu pobrinuo se veliki incident koji se dogodio u uvodu utakmice.

Naime, veliki organizacijski propust zasjenio je dešavanja na terenu, pišu novinari Index.hr.

Nekoliko navijača Hajduka se požalilo kako su im uoči utakmice na ulazima na tribine oduzeti dresovi i majice sa obilježjima kluba.

Da stvar bude još gora nekima od njih njihove majice na kraju utakmice nikako nisu vraćene.

Zanimljivo je da se ne radi o pripadnicima Torcide, već o ljudima koji su bili na tribini pored.

Radi se dakle o gledateljima koji nisu članovi navijačke skupine, a još uvijek nije poznato ko im je oduzeo dresove i majice.

Hajduk vodio, Osijek uspio doći do boda

Prvo poluvrijeme ponudilo je jako dobru igru na obje strane, ali golova nije bilo.

Tačnije, viđen je jedan gol i to u 34. minuti susreta, a tada se zatresla mreža Hajduka. Ipak, gol je poništen jer je Mierez igrao rukom.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Prvi je do vodstva u drugom poluvremenu stigao Hajduk. Igrala se 58. minuta kada je nakom jedne gužve loptu u gol ugurao Uremović.

Osijek je nakon toga krenuo dosta ofanzivnije, a to im se isplatilo u 72. minuti susreta. Mierez postiže novi gol, a on je ovaj put priznat.

Zaprati HNK Hajduk, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: