TOŠK ispustio pobjedu protiv Zvijezde

Remi u Tešnju

Admin Čaušević

Posljednji duel 17. kola Prve lige FBiH donio je remi između TOŠK-a i Zvijezde. Konačan rezultat je glasio 1:1.

Nakon prvog poluvremna pred oko 500 gledatelja na stadionu Luke domaći su imali prednost. Već u uvodnim minutama meča pogodio je Sejmenović.

U drugom poluvremenu gosti iz Gradačca su uspjeli izjednačiti, a strijelac gola za vrijedan bod bio je Živković.

S ovim bodom TOŠK je stigao do 32 boda te je njegov zaostatak za vodećim Igmanom sada pet bodova. S druge strane Zvijezda je stigla do 18. boda.

TOŠK - Zvijezda Gradačac 1:1 (Sejmanović/Živković)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK TOŠK: Muratspahić, Dubačkić, Imamović, Kadrić, Delić K., Sejmenović, Mehić, Šehić, Mujagić, Delić A., Zec.

NK Zvijezda: Kertić, Bradara, Imamović, Hukara, Huseinbašić, Avdić, Živković, Mujčić, Sažić, Živanović, Dedić.

Zaprati NK Zvijezda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: