Tošk nastavio s pobjedama

Druga liga Centar

Utakmice 21. kola Druge lige Centar donijele su novu pobjedu Toška iz Tešnja, ali i veoma efikasan fudbal.

Tošk je na svom terenu ugostio ekipu Pobjede iz Tešanjke i na kraju je slavio trijumf od 2:0.

Do vodstva je domaći tim stigao u 20. minuti. Mrežu gostiju je zatresao Osmo Nuhanović, a rezultatom od 1:0 se otišlo na odmor.

Nastavak donosi još jedan gol u mreži Pobjede. Sve dileme oko pobjednika riješio je Samir Zeljković golom za konačnih 2:0 u 72. minuti.

Tošk se ovom pobjedom dodatno približio tituli prvaka i plasmanu u Prvu ligu.

Najefikasniji meč odigran je u Hrasnici. Domaći Famos je savladao Ilijaš sa 6:2, dok je Žepče napunilo do vrha mrežu Rudara iz Zenice (6:0).

Domaće ekipe su slavile i u ostalim utakmicama ovog kola.